Cooper Barretts Guide to Surviving Life Fragmanı izleyin
(İptal Edildi)

Cooper Barretts Guide to Surviving Life

Ortalama Süre 30 dk

İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizinin prömiyeri online olarak 21 Aralık 2015 tarihinde yapılmıştır. Orijinal yayını ise 3 Ocak 2016 tarihinde ekranlarda gösterilmiştir.

Üniversiteden mezun olduktan sonra oda arkadaşları Neal (Charlie Saxton) ve  Barry (James Earl) ile birlikte yaşayan Cooper Barrett (Jack Cutmore-Scott) hayatı başarısızlıklarla dolu, aradığı işi bir türlü bulamamış bir adamdır. Karşı salon komşusu Kelly Bishop (Meaghan Rath) onun kalbini çalmayı başarır.

Oda arkadaşı Barry belalardan uzak duramayan bir tip, Neal ise tıpkı Cooper gibi başarısızlıklarla dolu bir aşk hayatına sahiptir. Cooper’ın abisi Josh (Justin Bartha) ise 40 yaşlarında, evli ve iki çocuk sahibidir. Karısı Leslie (Liza Lapira) ve çocuklarından kurtulmak için çeşitli bahanelerle ara sıra Cooper’ın evine kaçıyor. Komedi seven izleyicileri hayli eğlendirecek bir dizi gibi görünüyor.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]