Ballers Fragmanı izleyin
(Devam Ediyor)

Ballers

Ortalama Süre 30 dk

HBO’nun yeni yaz dizisi Ballers ilk fragmanını yayınladı. Steve Levinson’ın yaratıcılığını üstlendiği dizi, bir grup Amerikan futbolu oyuncusunun hayatlarına odaklanıyor. Dizinin pilot bölümü Levinson tarafından yazıldı ve Peter Berg tarafından yönetildi.

Dizinin kadrosunda ise ünlü oyuncu ve aynı zamanda profesyonel güreşçi Dwayne Johnson, Carmelo Oquendo, Omar Benson Miller, John David Washington, Rob Corddry, Troy Garity, Taylor Cole, LeToya Luckett, Anabelle Acosta gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yapımcılarından da olan Dwayne Johnson, Ballers’ta genç futbolcuların finans menajeri olan Spencer Strassmore isimli emekli bir futbolcuyu canlandıracak.

Bitmek bilmez havuz partilerini, sporcuların ihtişamlı yaşamlarını ve entrikalarını komedi yüklü şekilde anlatacak olan Ballers, 21 Haziran’da ilk sezon prömiyerini yapacak.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

    Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

    Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]